Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Výrobky

Kompletné výrobné linky

Kompletné výrobné linky na plnenie a balenie tekutých potravinárskych výrobkov stredného produkčného výkonu:
Výrobné linky na plnenie a balenie tekutých potravinárskych výrobkov produkčného výkonu 2 000 – 12 000 spotrebiteľských obalov za hodinu, vhodné na plnenie a balenie stolových a minerálnych vôd, nesýtených a sýtených nealkoholických nápojov, ovocných štiav, piva, vína, sektu, liehovín alebo aj hustejších potravinárskych výrobkov ako napr. džem, horčica, kečup a pod. Tieto výrobky je možné plniť a baliť do sklených alebo PET fliaš, do kovových alebo PET škatúľ (PET-CAN).
Časť strojov výrobnej linky vyrába v plnom rozsahu naša spoločnosť PACKER Kft, avšak pri jej kompletizácii sú do nej zabudované aj kvalitatívne overené stroje našich obchodných partnerov vyrábajúcich určité stroje už dlhé roky (ako napr. vyfukovacie stroje PET fliaš, oplachovacie, plniace, uzatváracie stroje, saturátory, mixéry, etiketovacie stroje (pre celoobvodovú etiketu, pre brušnú, zadnú a krčkovú etiketu, pre samolepiacu etiketu alebo pre sleevovú etiketu), dátumovacie zariadenia, baliace stroje do zmršťovacej fólie, depaletizátory a paletizátory, ovíjacie stroje paliet pružnou fóliou, pasterizátory, chladiče nápojov, vzduchové dopravníky PET fliaš, dopravníky spotrebiteľských nádob, spotrebiteľských obalov, skupinových obalov výrobkov, paliet, atď.).
Formátové a náhradné diely resp. rôzne súčiastky k strojom sú vyrábané tak isto buď priamo v našej prevádzkarni alebo u domácich resp. zahraničných výrobcov – našich subdodávateľov, avšak v každom prípade ich výroba podlieha odbornému a kvalitatívnemu dozoru našej spoločnosti.

Kompletné výrobné linky nízkeho produkčného výkonu na plnenie a balenie tekutých potravinárskych, chemických a iných výrobkov:
S produkčným výkonom 500 – 4 000 spotrebiteľských obalov za hodinu ponúkame kompletné výrobné linky na plnenie a balenie tekutých (aj hustejších) potravinárskych výrobkov (víno, liehoviny, sirup, jedlý olej, med, horčica, kečup, atď.) alebo na plnenie a balenie tekutých chemických výrobkov (umývacie prostriedky, lúhy, kyseliny, mrazuvzdorné kvapaliny, motorové oleje, farby, atď.) resp. na plnenie a balenie kozmetických výrobkov (šampón, tekuté mydlo, micelárna voda, krémy, a pod.) prípadne na plnenie a balenie poľnohospodárskych potrieb (tekuté hnojivo, tekutá postreková látka a pod.). Objem plnenej látky môže byť zvolený vo veľmi širokom rozsahu (0,03 L – 20 L), ktorá môže byť plnená do rôznych spotrebiteľských obalov (sklená fľaša, PET/PVC fľaša, kovová škatuľa). Spotrebiteľské obaly môžu byť uzatvárané umelohmotným skrutkovým uzáverom, hliníkovým skrutkovým uzáverom typu ALKORK, korunkovým uzáverom, korkovou zátkou, umelohmotným zasúvacím uzáverom, kovovou platničkou, atď.).
Na základe daných parametrov plnenia a balenia vrátane zohľadnenia Vašich nárokov Vám naprojektujeme a dodáme plniarenskú linku vybavenú potrebnými formátovými dielmi k požadovaným fľašiam alebo kovovým škatuliam.

Na každý náš výrobok poskytneme záručnú dobu v trvaní 1 roka resp. po uplynutí záručnej doby zabezpečíme pozáručný servis všetkých nami dodaných strojov vrátane dodávok náhradných dielov.