Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Výrobky

Rotačné oplachovacie stroje

Pre oplachovanie PET fliaš, sklenených fliaš a kovových škatúľ ponúkame poloautomatické a automatické rotačné oplachovacie stroje až do produkčného výkonu 12 000 ks/hod.

  • Pre nízke produkčné výkony ponúkame poloautomatické rotačné oplachovacie stroje vyrábané našou spoločnosťou PACKER Kft., u ktorých sa vkladanie a vyberanie spotrebiteľských obalov do a zo stroja realizuje ručne, avšak výplach spotrebiteľských obalov je realizovaný automaticky počas ich kontinuálneho rotačného pohybu.
  • Pre vysoké produkčné výkony odporúčame automatické rotačné oplachovacie stroje zabudovateľné priamo do výrobnej linky, u ktorých spotrebiteľské obaly prichádzajú na vstup stroja pásovým dopravníkom / vzduchovým dopravníkom. Vkladanie spotrebiteľských obalov do stroja sa realizuje automaticky prostredníctvom zaraďovacieho šneku a vstupnej hviezdice resp. vyberanie spotrebiteľských obalov zo stroja sa realizuje automaticky prostredníctvom výstupnej hviezdice. Po vykonaní oplachovania sa spotrebiteľské obaly dostanú na pásový dopravník alebo rovno do ďalšieho stroja výrobnej linky. Oplachovanie môže byť vykonané stlačeným vzduchom, pitnou vodou alebo v dvoch fázach, najprv slabým dezinfekčným roztokom a následne pitnou vodou.

Časti stroja prichádzajúce do kontaktu s oplachovým médiom alebo ústím spotrebiteľského obalu sú zhotovené z nehrdzavejúcej ocele alebo z potravinárskej umelej hmoty, čím je zabezpečený vysoký stupeň hygieny.