Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Výrobky

Repasované plniarenské stroje

Naša spoločnosť pracuje v nápojovej technike potravinárskeho priemyslu už od roku 1986 pričom jedným z našich hlavných predmetov činnosti je repasácia a predaj plniarenských strojov a kompletných výrobných liniek. Aj v súčasnosti prijímame objednávky na hĺbkovú repasáciu plniarenských strojov a kompletných výrobných liniek určených na plnenie piva, vína, liehovín, sektu, sýtených a nesýtených nealkoholických nápojov, minerálnych vôd, jedlého oleja, atď. do sklených a PET fliaš resp. kovových spotrebiteľských nádob.

Potrebné použité stroje vhodné k repasácii zabezpečujeme čiastočne v Maďarsku resp. hlavne v Nemecku, Holandsku, vo Francúzsku, v Belgicku, atď. Čo sa týka značiek a typov použitých strojov, sú hlavne od renomovaných západo-nemeckých výrobcov, čo je zárukou toho, že po repasácii fungujú bezporuchovo ešte niekoľko desiatok rokov. Hlavne sa zaoberáme repasáciou strojov od výrobných firiem: KRONES, NOLL, KHS, SEN, H&K, SEITZ, O+H, KETTNER, WINTERWERB, PERRIER, LANGGUTH, SIMONAZZI, BERTOLASO, ROBINO & GALANDRINO, atď.

Dostupné stroje uskladnené momentálne v našej vlastnej prevádzkarni nájdete v bode menu s názvom Použité stroje na sklade.
V našom výrobnom závode nachádzajúcom sa v Gyöngyösi najprv všetky použité stroje úplne rozoberieme a po funkčných častiach ich hĺbkovo zrepasujeme. Rámy a funkčné časti opieskujeme a nanovo nastriekame základnou a vrchnou farbou. Všetky opotrebené a vadné diely a súčiastky vymeníme za nové. Každý jeden stroj vybavíme novou elektroinštaláciou, podľa požiadavky zákazníka frekvenčným meničom resp. kompletným PLC riadením. Zákazníkom určené stroje podľa požiadavky prebudujeme a vybavíme novými formátovými dielmi pre konkrétne spotrebiteľské nádoby alebo obaly.

Ponúkame hĺbkovo repasované plniarenské stroje a kompletné výrobné linky nízkych, stredných a vysokých produkčných výkonov od 1 000 kusov za hodinu do 50 000 kusov za hodinu, ako napr.:

  • umývací stroj sklených fliaš, oplachovací stroj, umývací stroj prepraviek, vykladač fliaš, vkladač fliaš, depaletizátor fliaš, paletizáror fliaš,
  • saturátor, mixér,
  • plniaci stroj, uzatvárací stroj korunkových uzáverov, uzatvárací stroj skrutkových uzáverov, zátkovací stroj štupľov,
  • etiketovací stroj brušných, zadných a krčkových etikiet resp. celoobvodový etiketovací stroj prípadne kolkovací stroj,
  • aplikátor kapslí, zahladzovací stroj kapslí, zmršťovací stroj kapslí, inšpektor fliaš, zmršťovací stroj skupinových obalov,
  • dopravníky fliaš, prepraviek, paliet resp. vzduchové dopravníky PET fliaš.

V prípade kompletných výrobných liniek dodáme aj ďalšie stroje a komponenty ako napr.:

  • chladič, kompresory, parný kotol,
  • nádrže, čerpadlá, filtre, nádrž sirupu, zariadenia na úpravu vody a pod.

Na základe daných parametrov plnenia a balenia, vrátane zohľadnenia Vašich nárokov Vám naprojektujeme a dodáme hĺbkovo repasovanú plniarenskú výrobnú linku, ktorú vo Vašej prevádzkarni umiestnime, zmontujeme a vybavíme potrebnými formátovými dielmi.
Výrobnú linku za účasti našich odborných zamestnancov riadne sprevádzkujeme a uvedieme do skúšobnej prevádzky. Funkčnú výrobnú linku Vám následne zápisnične odovzdáme. Počas skúšobnej prevádzky zaškolíme obsluhujúci personál linky resp. jedného elektroúdržbára a jedného údržbára - mechanika.

Na všetky dodané stroje a vykonané práce poskytujeme záruku!