Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Výrobky

Automatické dávkovače uzáverov

Pre správne orientovanie a umiestnenie rôznych typov a rozmerov uzáverov ponúkame automatické dávkovače uzáverov vyrábané našou spoločnosťou PACKER Kft. Úlohou dávkovačov uzáverov je zabezpečiť, aby uzávery dodané od ich výrobcu v kartónových škatuliach boli pod uzatváraciu hlavu (uzatváracie hlavy) stroja distribuované jednotlivo, správne orientované a umiestnené v správnej pozícii.

Pre rôzne typy uzáverov ponúkame rôzne dávkovače, ako napr. vertikálne vynášače-dávkovače (kaskádový typ), odstredivé dávkovače, diskové dávkovače a vibračné dávkovače. Prostredníctvom nich sa dá orientovať mnoho rôznych typov uzáverov, ako napr. umelohmotné skrutkovacie uzávery (normál, shorty, sport, flip top, disc top, push-pull, nalievací, odmerkový, detský, s garančnou poistkou, bandaskový uzáver), narážacie umelohmotné uzávery, kovové skrutkovacie uzávery, twist off uzávery, atd.

AProdukčný výkon automatických dávkovačov uzáverov môže dosiahnuť až 20 000 ks/hod. Časti strojov sú zhotovené z rôznych nehrdzavejúcich kovov a technických umelých hmôt.

Dávkovače je možné doplniť umývacou jednotkou resp. dezinfekčnou jednotkou uzáverov (UV lampou).

Ponúkame aj samostatne stojace automatické vynášače uzáverov, ktoré zabezpečujú vynášanie uzáverov do dávkovača.