Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
O nás

História firmy

Naša spoločnosť disponuje na úseku plniarenskej techniky s viac ako 30 ročnými odbornými skúsenosťami. V začiatkoch sme sa zaoberali opravou strojov a zariadení resp. vykonávaním ročnej periodickej údržby plniarenských závodov. Naša činnosť za v priebehu rokov rozšírila o repasáciu použitých plniarenských strojov a výrobných liniek vykonávanú priamo v našej vlastnej prevádzkarni. Vďaka priebežnému rozvoju našej spoločnosti sa postupne objavili nami projektované a vyrobené stroje. Zo začiatku sme realizovali projektovanie a výrobu strojov a výrobných liniek nižšieho produkčného výkonu, no časom sa na trhu objavili aj nami vyrobené stroje vyšších produkčných výkonov. V súčasnosti ponúka naša spoločnosť stroje a kompletné výrobné linky od úplne malých s produkčným výkonom niekoľko 100 kusov za hodinu až po veľké s produkčným výkonom až 12 000 kusov za hodinu.

Hlavné partnerské štáty

Našimi najväčšími odberateľskými trhmi sú Slovensko, Česká republika, Rumunsko, Srbsko, Čierna Hora, Chorvátsko, Alžírsko, avšak dodali sme stroje aj do Číny.