Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
O nás

História našej spoločnosti

Naša spoločnosť disponuje s viac než 30 ročnými odbornými skúsenosťami z oblasti plniarenskej techniky. Svoju činnosť vykonáva vo vlastnom závode na úpätí pohoria Mátra, v meste Gyöngyös, hodinu cesty od Budapešti.

Opravy, údržba

Spočiatku sa naša spoločnosť zaoberala vykonávaním bežných opráv a údržby resp. ročných periodických opráv a údržby strojov v rôznych plniarenských závodoch po celom území Maďarska, avšak postupne sa táto naša činnosť rozšírila. Do popredia sa postupne dostávala repasácia použitých plniarenských strojov vo vlastnej prevádzkarni, ktorá činnosť je dodnes jedným z hlavných podnikateľských činností našej spoločnosti. Použité stroje k repasácii zabezpečujeme z časti v Maďarsku, hlavne v štátoch západnej Európy (Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Belgicko, atď.) ale aj v susedných štátoch.

Výroba strojov nízkeho výkonu vlastného vývoja

Od konca 90-tych rokov 20. storočia vyrábame depaletizačné a paletizačné zariadenia sklených fliaš vlastného vývoja. V roku 1991 sme vyvinuli a od tej doby aj vyrábame nízko výkonnú umývačku sklených fliaš, nízko výkonný rotačný krokový plniaci-uzatvárací stroj resp. nízko výkonný saturátor vody. Od roku 2002 máme v našej ponuke vyrábaných strojov vlastného vývoja aj lineárny plniaci stroj fliaš a iných spotrebiteľských nádob. Ku každému nami vyrábanému plniacemu stroju ponúkame v závislosti od druhu používaného uzáveru aj nami vyrábaný uzatvárací stroj vlastného vývoja. Za účelom kusového dávkovania uzáverov dodávaných od ich výrobcu v hromadných baleniach vyrábame aj pásové dávkovače uzáverov alebo vibračné dávkovače uzáverov vlastnej konštrukcie. V súčasnosti je v našej spoločnosti významnou činnosťou aj výroba náhradných dielov k strojom vlastného vývoja.

Získanie certifikátu ISO

V roku 2004 sme v našom podniku zaviedli systém riadenia kvality ISO 9001, ktorý v plnom rozsahu zabezpečuje riadenie výrobných procesov a ich kontrolu pre všetky naše výrobky.

Stroje a linky stredného výkonu

Od roku 2009 sa v ponuke našej spoločnosti objavili oplachovaco-plniace-uzatváracie tribloky produkčných výkonov od 2 000 do 12 000 ks spotrebiteľských obalov za hodinu, ktoré vyrábame v spolupráci s našimi kooperačnými partnermi. Na základe požiadaviek trhu sme v roku 2017 začali vyrábať resp. kompletizovať, montovať a predávať aj výrobné linky stredného výkonu. Tieto naše výrobné linky sú vhodné na plnenie a balenie minerálnych vôd, nealkoholických nápojov a ovocných štiav s produkčným výkonom 2 000 – 12 000 spotrebiteľských obalov za hodinu, do sklených fliaš alebo PET fliaš, kovových škatúľ alebo PET škatúľ (PET-CAN).

Partnerské štáty

Partnerskými štátmi našej spoločnosti, čo sa týka významnejších trhov sú: Bosna a Hercegovina, Chorvátsko, Čierna Hora, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Česko resp. niektoré severoafrické štáty, avšak stroje sme dodávali už aj do Číny. V histórii našej spoločnosti znamená rozhodujúci krok vstup našej spoločnosti v roku 1999 na alžírsky trh, pretože od tej doby je Alžírsko našim najvýznamnejším partnerským štátom.