Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
O nás

Prezentácia našej spoločnosti

Prečo by Ste si mali vybrať práve nás!

  • Našim cieľom je dodať pre našich kupujúcich kvalitné plniarenské stroje a kompletné výrobné linky za prijateľné ceny.
  • Sme firmou s vyše 30 ročnými skúsenosťami z oblasti plniarenskej techniky s tým, že aj väčšina našich odborných zamestnancov má prax v uvedenej oblasti v trvaní niekoľkých desiatok rokov.
  • Na každý nami vyrobený alebo dodaný stroj poskytujeme záruku v trvaní 1 roka. Stroje repasované na základe požiadaviek kupujúceho dodávame so zárukou v trvaní 6 mesiacov.
  • Po uplynutí záručnej doby nenecháme našich odberateľov „napospas osudu“, ale zabezpečujeme servisné prehliadky a opravy dodaných strojov vrátane zabezpečenia a dodania všetkých druhov náhradných dielov.
  • Naši servisní pracovníci sa dostavia v priebehu 1 – 2 dní od nahlásenia poruchy aj do okolitých štátov.
  • Popri strojoch a výrobných linkách pre potravinárske účely ponúkame aj stroje a výrobné linky pre využitie v chemickom priemysle, v kozmetickom priemysle resp. pri výrobe poľnohospodárskych potrieb.

Naša spoločnosť pôsobí v potravinárskej plniarenskej technike od roku 1986, v rámci ktorej sú našimi hlavnými okruhmi činnosti:

  • Výroba a predaj nových plniarenských strojov a liniek.
  • Výroba a predaj repasovaných plniarenských strojov a liniek.

V prípade nových strojov a liniek vieme ponúknuť našim kupujúcim stroje a linky od úplne malých, s nízkym produkčným výkonom niekoľkých stoviek kusov za hodinu, až po veľké s vyšším produkčným výkonom do 12 000 ks za hodinu. Pokiaľ naše linky s vyššími produkčnými výkonmi sú určené hlavne pre potravinársky priemysel, linky s nižšími produkčnými výkonmi odporúčame pre použitie nielen v potravinárskom priemysle ale aj pre použitie v chemickom a kozmetickom priemysle a aj pre výrobu poľnohospodárskych potrieb. Časť strojov je vyrobená a zmontovaná v plnom rozsahu našou spoločnosťou PACKER Kft. ale v prípade kompletných liniek zabudujeme do nich aj stroje našich kooperačných partnerov disponujúcich bohatými skúsenosťami z oblasti plniarenskej techniky.

Popri nových strojoch a linkách ponúkame našim kupujúcim pre použitie v potravinárskom priemysle aj repasované stroje a kompletné linky s produkčnými výkonmi od 1 000 do 50 000 ks za hodinu. Zo zásob použitých strojov uskladnených u nás alebo u našich partnerov si môžete vybrať pre Vás najvyhovujúcejší stroj / najvyhovujúcejšie stroje, ktorý / ktoré úplne rozoberieme, hĺbkovo repasujeme resp. podľa Vašich požiadaviek prebudujeme.

V prípade použitých strojov a liniek berieme objednávky aj na vykonanie opráv, hĺbkovej repasácie a ročných periodických opráv resp. na ich prebudovanie pre nový druh výrobku / výrobkov.

Na každý našou spoločnosťou vyrobený alebo predaný stroj a linku poskytujeme záručnú dobu v trvaní 1 roka. Na nami repasované stroje a linky poskytujeme záručnú dobu v trvaní pol roka.

Vo vlastnom závode projektujeme a vyrábame rôzne formátové diely, náhradné diely a súčiastky potrebné k zmene alebo rozšíreniu sortimentu výrobkov alebo k opravám a údržbe strojov a liniek. Naši odborní zamestnanci pracujú na vyše štyridsiatich druhoch kovoobrábacích strojov, ktoré umožňujú vykonanie zložitých a komplikovaných obrábacích procesov. Vykonávame aj námezdné sústruženie, rezanie vodným lúčom, ohýbanie kovových plechov, pieskovanie a lakovanie povrchov.