Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
O nás

Prezentácia našej spoločnosti

Prečo si je dobré vybrať práve nás!

  • Našim prvoradým cieľom je dodanie kvalitných plniarenských strojov a kompletných plniarenských liniek našim kupujúcim za dostupné ceny.
  • Sme spoločnosťou disponujúcou vyše 30 ročnými odbornými skúsenosťami.
  • Každý náš nový stroj je dodaný s ročnou záručnou dobou resp. každý náš repasovaný stroj je dodaný s polročnou záručnou dobou.
  • Zabezpečujeme dlhodobý servisný dohľad a technickú podporu nami dodaných strojov, ich zásobovanie náhradnými dielmi v plnom rozsahu aj po uplynutí záručnej doby.
  • Naši servisný pracovníci sa dostavia aj do okolitých štátov v priebehu 1 – 2 dní.
  • Popri využití v potravinárskom priemysle dodávame stroje a zariadenia a kompletné výrobné linky aj pre využitie v chemickom a kozmetickom priemysle resp. pre výrobu chemických produktov určených pre poľnohospodárstvo.

Naša spoločnosť podniká v oblasti plniarenskej techniky od roku 1986, v rámci ktorej sú našimi hlavnými predmetmi činnosti:

  • výroba a predaj nových plniarenských liniek,
  • repasácia použitých plniarenských liniek,
  • výroba formátových a náhradných dielov.

Nové plniarenské linky

Pre našich kupujúcich ponúkame plniarenské stroje a kompletné plniarenské linky od najnižšieho produkčného výkonu niekoľkých desiatok kusov za hodinu až po produkčný výkon 12 000 kusov za hodinu. Popri využití v potravinárskom priemysle ponúkame stroje a zariadenia a kompletné výrobné linky aj pre použitie v chemickom, kozmetickom a agrochemickom priemysle. V prípade kompletných plniarenských liniek zabudujeme do nich aj stroje a zariadenia našich, v plniarenskej technike renomovaných kooperačných partnerov. Na každý nami vyrobený a dodaný stroj poskytujeme záručnú dobu v trvaní 1 roka.

Repasované plniarenské linky

Pre našich kupujúcich ponúkame repasované plniarenské stroje a kompletné výrobné linky produkčných výkonov od 1 000 do 50 000 kusov za hodinu, hlavne pre použitie v potravinárskom priemysle. Zo strojov uskladnených u nás a našich partnerov si môžete vybrať stroj najviac vyhovujúci / stroje najviac vyhovujúce Vašim požiadavkám, ktorý / ktoré úplne rozoberieme, hĺbkovo zrepasujeme a prerobíme pre Váš druh výrobku. Nami repasované stroje predávame s polročnou záručnou dobou.

V tom prípade, ak disponujete použitým plniarenským strojom alebo použitou plniarenskou linkou, vieme prijať zákazku na opravu, ročnú periodickú údržbu resp. prestavbu na nový druh výrobku alebo nový profil.

Výroba formátových a náhradných dielov

Pre plniarenské stroje projektujeme a vyrábame rôzne formátové diely k zmene výrobného sortimentu alebo k zmene tvaru spotrebiteľského obalu resp. náhradné diely k opravám a údržbe. Oslovte nás otázkami súvisiacimi so zmenou výrobného sortimentu, fľaše, uzáveru a etikety!

Tak v prípade nami novo vyrobených ako aj nami zrepasovaných výrobných liniek, prispôsobiac sa Vašim požiadavkám navrhneme Vašu plniarenskú prevádzkareň. Od počiatočného návrhu až po ukončenie skúšobnej prevádzky pomôžeme pri realizácii Vášho projektu.

Popri predmete činnosti súvisiacej s plniarenskou technikou vykonávame ako námezdnú prácu trieskové obrábanie, rezanie vodným lúčom, ohýbanie a opracovanie plechov, pieskové otryskávanie a farbenie.