Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Výrobky

Baliace zariadenia

Výrobky sa distribuujú v skupinových obaloch nespočetných rozmerov a tvarov. Pre automatické zhotovovanie skupinových obalov Vám ponúkame zmršťovacie stroje resp. na obaľovanie, už na palete uložených skupinových obalov aj ovíjacie stroje paliet pružnou fóliou (tzv. stetch fóliou).

  • Zmršťovacie stroje: Skupinové balenie výrobkov v sklenených fľašiach, PET fľašiach alebo v kovových dózach (umiestnených voľne alebo na kartónových preložkách alebo táckach) do tepelne zmštiteľnej priehľadnej alebo potlačenej fólie. Hlavné typy:
    • Zmršťovacie stroje s bočným zoraďovaním: Zariadenia pracujúce s dvomi kotúčmi fólie, ktorých produkčný výkon sa pohybuje v rozmedzí od 12 do 24 balíkov za minútu (v závislosti od rozmerov spotrebiteľských obalov resp. rozmerov balíka).
    • Zmršťovacie stroje s čelným zoraďovaním: Zariadenia pracujúce s dvomi kotúčmi fólie, ktorých produkčný výkon sa pohybuje v rozmedzí od 16 do 24 balíkov za minútu (v závislosti od rozmerov spotrebiteľských obalov resp. rozmerov balíka).
    • Zmršťovacie stroje s prehadzovaním fólie: Zariadenia pracujúce s jedným kotúčom fólie, ktorých produkčný výkon je minimálne 30 balíkov za minútu (v závislosti od rozmerov spotrebiteľských obalov resp. rozmerov balíka) s možnosťou balenia aj do potlačenej fólie.
    Zmršťovacie stroje je možné doplniť o zariadenie pre aplikáciu odnosného ucha.
  • Ovíjacie stroje paliet pružnou fóliou: Poloautomatické zariadenia s kruhovým otočným stolom produkčného výkonu 10 – 12 paliet za hodinu, určené na ovinutie skupinovými obalmi naplnenej palety pružnou fóliou.