Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK
Predmety činnoti

Predmety činnoti

Výroba plniarenských strojov

V našej prevádzkarni v Gyöngyösi vyrábame nasledovné vlastne naprojektované plniarenské stroje:

 • Nízkovýkonný plniaco-uzatvárací monoblok, oplachovaco-plniaco-uzatvárací alebo plniaco-uzatváraco-etiketovací triblok pre nesýtené kvapaliny, výkonu 800 – 1500 ks/hod, od 0,05 litra do 2 litrov, na plnenie sklených a umelohmotných fliaš alebo kovových dóz, s presnosťou plnenia 1 %. Vybavené podľa požiadaviek korunkovým alebo skrutkovým uzatváračom, korkovou zátkovačkou, umelohmotnou alebo kovovou viečkovačkou. Možné oblasti použitia: v potravinárstve (víno, liehoviny, sirup, med, horčica, kečup, jedlý olej a pod.), v kozmetickom priemysle (šampón, tekuté mydlo, pleťové vody, krémy a pod.), v chemickom priemysle (tekuté umývacie prostriedky, oplachovacie prostriedky, chladiace zmesi, motorový olej, chemikálie a pod.).
 • Paletizačný – depaletizačný stroj pre sklené fľaše, PET fľaše a iné umelohmotné fľaše výkonu 6000 – 12000 fl/h v závislosti od rozmeru fľaše. Výber je možný z dvoch prevedení, pre sklené obaly s nafukovacími tlakovzdušnými lištami a pre PET fľaše so štipcovými lištami.
 • Oplachovací stroj výkonu 2000 – 3000 fl/h pre fľaše od 0,05 L do 1,0 L
 • Etiketovací a kolkovací stroj výkonu 2000 – 5000 fl/h

Podľa požiadaviek prijmeme výrobu rôznych jedincových strojov a zariadení.

Na všetky nami vykonané práce a na predané stroje poskytujeme záruku!

Repasácia použitých plniarenských strojov a liniek

Náš podnik pôsobí v oblasti potravinárskej plniarenskej techniky od roku 1983, v rámci ktorej je repasácia a predaj použitých strojov a liniek jedným z hlavných predmetov činnosti. Prijímame objednávky na dodanie repasovaných strojov a liniek v krátkych dodacích lehotách na plnenie do sklených fliaš, kovových dóz, PET fliaš k plneniu piva, vína, liehovín, sektu, sýtených a nesýtených nealkoholických nápojov a minerálnych vôd, jedlého oleja a pod.

Prevažnej miere v západnej Európe nakúpene stroje v našej prevádzkarni v Gyöngyösi úplne rozoberieme a po čiastkových zostavách repasujeme. Rámy a čiastkové zostavy po dokonalom očistení ich povrchu opatríme novými nátermi. Opotrebené a poškodené diely vymeníme za nové. Každý stroj vybavíme novou elektroinštaláciou a podľa požiadavky aj frekvenčným meničom alebo PLC riadením. Vybrané stroje podľa želania zákazníka upravíme a vybavíme formátovými dielmi pre balený produkt.
Nás podnik prijíma prostredníctvom svojich odborných pracovníkom repasácie plniarenských strojov a liniek, ich ročných hĺbkových opráv a údržby resp. ich úpravy pri zmenách produktov alebo profilu, buď priamo na mieste alebo po preprave do našej prevádzkarne.
Ponúkame repasované stroje a linky nízkych, stredných a vysokých výkonov od 1000 do 50000 fl/h, ako npr.:

 • Umývačky fliaš a prepraviek, oplachovačky, vkladače, vykladače, pal., depaletizátory
 • Saturátory, mixéry
 • Plniče, uzatvárače, šrôbovačky, zátkovačky
 • Etiketovacie stroje (na krčnú, brušnú, zadnú alebo celoobvodovú etiketu), kolkovačky
 • Podávače kapslí, zahladzovače kapslí, zmršťovače kapslí, inšpektory, zmršťovačky
 • Dopravníky fliaš, prepraviek, paliet a vzduchové dopravníky

V prípade kompletných prevádzok vieme dodať aj doplnkové zariadenia:

 • Chladiče, tlakovzdušné kompresory, kotly
 • Chladiče, tlakovzdušné kompresory, kotly

Na základe požadovaných plniarenských parametrov prispôsobených vašim nárokom najprv naprojektujeme vašu výrobnú prevádzku, ktorú v zodpovedajúcej mierke v našej prevádzkarni zmontujeme a pre potrebné rozmery fliaš alebo dóz vybavíme formátovými dielmi. Hotovú výrobnú linku za účasti našich odborných pracovníkov zodpovedajúc výrobným podmienkach riadne sprevádzkujeme. Prehliadnutú funkčnú linku vám za vašej účasti odovzdáme. Počas prebiehajúcich prác ubytujeme a zaškolíme jedného hlavného mechanika a jedného hlavného elektrikára odberateľa. Na všetky nami vykonané práce a na predané stroje poskytujeme záruku!