Upozornenie Táto stránka používa cookies pre zlepšenie používateľského zážitku. Ak budete pokračovať, budeme predpokladať že súhlasíte s prijímaním cookies z tejto stránky. OK

Výroba, repasácia a predaj
plniarenských strojov a výrobných liniek.
PLNIARENSKÉ STROJE A VÝROBNÉ LINKY PRE POTRAVINÁRSKY PRIEMYSEL, CHEMICKÝ PRIEMYSEL A VÝROBU POĽNOHOSPODÁRSKYCH POTRIEB.
Realizujeme dodávky nových strojov a výrobných liniek pre plnenie a balenie potravinárskych výrobkov (sýtených a nesýtených osviežujúcich nápojov, minerálnych vôd, piva, vína, liehovín, sektu, stolového oleja, sirupu, horčice a pod.), chemických výrobkov (čistiacich prostriedkov, mrazuvzdorných kvapalín, motorových olejov, farieb a pod.) a poľnohospodárskych potrieb (tekutých hnojív, ochranných prostriedkov pre rastliny a pod.), do sklených fliaš, PET fliaš a kovových škatúľ. Na základe daných parametrov plnenia a balenia, vrátane zohľadnenia Vašich nárokov Vám naprojektujeme a dodáme plniarenskú výrobnú linku vybavenú potrebnými formátovými dielmi k daným rozmerom fliaš alebo kovových škatúľ.

Prečo by Ste si mali vybrať práve nás!

  • Našim cieľom je dodať pre našich kupujúcich kvalitné plniarenské stroje a kompletné výrobné linky za prijateľné ceny.
  • Sme firmou s vyše 30 ročnými skúsenosťami z oblasti plniarenskej techniky s tým, že aj väčšina našich odborných zamestnancov má prax v uvedenej oblasti v trvaní niekoľkých desiatok rokov.
  • Na každý nami vyrobený alebo dodaný stroj poskytujeme záruku v trvaní 1 roka. Stroje repasované na základe požiadaviek kupujúceho dodávame so zárukou v trvaní 6 mesiacov.
  • Po uplynutí záručnej doby nenecháme našich odberateľov „napospas osudu“, ale zabezpečujeme servisné prehliadky a opravy dodaných strojov vrátane zabezpečenia a dodania všetkých druhov náhradných dielov.
  • Naši servisní pracovníci sa dostavia v priebehu 1 – 2 dní od nahlásenia poruchy aj do okolitých štátov.
  • Popri strojoch a výrobných linkách pre potravinárske účely ponúkame aj stroje a výrobné linky pre využitie v chemickom priemysle, v kozmetickom priemysle resp. pri výrobe poľnohospodárskych potrieb.