Karrier

A Packer Kft. az egyik legnagyobb magyar, palackozástechnikai területen tevékenykedő vállalkozás. Több mint 30 éves szakmai tapasztalttal rendelkezünk palackozóipari gépek, gépsorok gyártásában, felújításában. Tevékenységi körünk változatos, folyamatos kihívásokat jelent Kollégáink számára.

A Packer Kft. munkatársat keres:

CNC gépkezelő pozícióba

egy műszakban, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:

  • CNC marógép (4 tengelyes) önálló kezelése, programok megírása
  • Munkadarabok legyártása műszaki rajzok alapján (egyedi gyártás)
  • Szerszámok, technológiák kiválasztása
  • Munkadarabok mérése, ellenőrzése
  • Karbantartási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • CNC programozási tapasztalat, elősorban Siemens vezérlőn
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Egyedi gyártásban szerzett, 2-3 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • Siemens 840D vezérlés ismerete
  • CAM programozási tapasztalat (Edgecam)
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, egyműszakos munkarend
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávra tervezhető munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a human@packer.hu címre.